Mājoklis
Pirmā palīdzība mājdzīvniekam: Kādi ir biežākie veselības riski un kā rīkoties?
Krīzes brīdī mājdzīvnieku saimniekiem nav iespējas piezvanīt uz īpašu numuru, lai izsauktu neatliekamo palīdzību. Liela nozīme ir saimnieka sagatavotībai reaģēt kritiskās situācijās un zināt, kā labāk rīkoties, lai mājdzīvniekam sniegtu tūlītēju palīdzību, ja to nav iespējams saņemt no veterinārārsta. Par to, kādas ir pirmās palīdzības sniegšanas iespējas, saskaroties ar dažādiem veselības riskiem, stāsta sertificēta veterinārārste.
Mājdzīvnieks dzīvoklī: Kādu izvēlēties un vai vispār esi tam gatavs?
Nesavtīga mīlestība, neizmērojama uzticība un prieks ir tās lietas, ko ikviena cilvēka dzīvē ienes mājdzīvnieks. Tiesa, rūpēties par dzīvnieku ne visiem ir pa spēkam. Turklāt, uzņemot jauno iemītnieku mājoklī, jāparūpējas, lai ērti būtu ne tikai saimniekam, bet arī pašam mīlulim.
5 ieteikumi, kas palīdzēs radīt relaksējošu vidi mājās pēc saspringtas dienas
Iespēja atpūsties mājās ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas ietekmē garīgo labsajūtu, – tā pētījumā apgalvojis katrs trešais Latvijas iedzīvotājs. Tomēr reizēm mums mājās ir grūti atpūsties. Jo īpaši var būt sarežģīti atslēgties no straujā pasaules ritma pēc rosīgas dienas. Eksperti dalās ar ieteikumiem, kā atpūtu mājās padarīt relaksētāku.
Kā zināt, ka tavs mīlulis ir zaudējis pārāk daudz šķidruma?
Zināms, ka ūdens ir visu dzīvo organismu pamatvajadzība, un dzīvības procesu uzturēšanai tas ir nepieciešams konkrētā daudzumā. Mājdzīvnieki tāpat cilvēki var atūdeņoties jeb dehidratēties, pie tam tas var notikt gan karstā, gan aukstā laikā.
4 vienkārši soļi, kā pasargāt mājokli vasaras atvaļinājumu sezonā
Mājas ir svarīgākā vieta pasaulē. Tās ir mūsu patvērums un miera osta, kur atgūt spēkus. Ikviens savā mājoklī vēlas justies droši un, dodoties atvaļinājumā, neuztraukties par mājokļa drošību. Interjera dizainers sniedz četrus vienkāršus padomus, kā padarīt mājokli drošāku it īpaši atvaļinājumu sezonā.
Koka privātmāja pie dabas – kā mākslīgais intelekts iztēlojas latviešu sapņu māju?
Izpratni par latviešu sapņu māju var iegūt ne tikai veidojot dažādas aptaujas vai apkopojot statistiku, bet nu arī mākslīgais intelekts, izmantojot visus pieejamos resursus, spēj konkrēti un ātri sniegt atbildi.
Psiholoģe: Kāpēc ir svarīgi veidot cieņpilnas attiecības ar kaimiņiem
Justies droši mājās ir mūsu pamatvajadzība. Jaunākais pētījums par dzīvi mājās liecina, ka mājokļa drošība vairs nesaistās tikai ar tādām praktiskām lietām kā mājokļa aizslēgšana vai signalizācijas uzstādīšana, bet arī ar savstarpējām attiecībām starp kaimiņiem.
Kā rīkoties, ja esmu alerģisks pret savu mājdzīvnieku?
Katrs, kurš dzīvojis ar mājdzīvnieku un bez tā, zina siltuma un mājas dzīvības sajūtu, ko mūsu dzīvē ienes mīluļi. Taču bez papildu pienākumiem – barošana, aprūpe, apmācība, veterinārārsta vizītes un citādi – lielai daļai no mums par šo mīlestību nākas maksāt ar alerģiskiem simptomiem.
8 praktiski padomi, kā izvairīties no smakām bioloģisko atkritumu konteinerā
Bioloģisko atkritumu šķirošana ir aktuāls veids, kā samazināt sadzīves atkritumu apjomu gan savā mājsaimniecībā, gan atkritumu poligonos. Taču siltos laikapstākļos rodas bažas par iespējamo smaku, kas varētu rasties šajos konteineros.
Iekārto skaistu un drošu bērnistabu
Kad ģimenē ienāk mazulis, par vienu no svarīgākajām telpām mājoklī kļūst bērnistaba. Tās iekārtošana prasa īpašu uzmanību, jo bērnam jānodrošina gan drošība un komforts, gan estētiski pievilcīga vide.